Mineral Hotel**** Malinowy Raj, Solec - Zdrój
Tło bannera

Zabiegi

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Zabiegi

Zabiegi lecznicze

Zabiegi lecznicze

PAKIET 10 ZABIEGÓW FIZYKOTERAPII

cena: 165 zł

10 zabiegów do wyboru spośród:

Laser 3 min.
Interferencje dwupolowe 15 min.
Jonoforeza 15 min.
Ultradźwięki 3 min.
Magnetronik 15 min.
Elektroterapia (Tens, Trabert) 15 min.

Wymagana konsultacja lekarska

cena: 165 zł

KRIOTERAPIA MIEJSCOWA

cena: 24 zł

Krioterapia miejscowa – czyli leczenie zimnem, polega na obniżeniu temperatury tkanek. Celem krioterapii jest obniżenie temp. skóry i tkanek głębiej położonych, a tym samym spowodowanie przekrwienia głębokiego okolicy poddanej zabiegowi. Krioterapia działa głównie przeciwbólowo i przekrwienie.

cena: 24 zł

PRĄDY TENSA

cena: 25 zł

Prąd impulsowy TENS (Transcutaneus Electrical Nerve Stimulation) składa się z impulsów prostokątnych bipolarnych symetrycznych lub asymetrycznych. Elektywna stymulacja ma działanie przeciwbólowe, usprawniające lokalnie krążenie używana jest również do leczenia trudno gojących się ran, obrzęków i krwiaków.

cena: 25 zł

PRĄDY TRABERTA

cena: 25 zł

Jest to prąd jednokierunkowy (jednobiegunowy) o przeciętnej częstotliwości około 143 Hz.

Stymulacja segmentarna działa hamująco na układ współczulny, rozluźnia mięśnie, hamuje przewodnictwo bólowe.

cena: 25 zł

PRĄDY KOTZA

cena: 25 zł

Prądy Kotza to prądy impulsowe o średniej częstotliwości. Wykorzystywane są do celów terapeutycznych. Służą do odbudowy napięcia mięśniowego powstałego wskutek urazu lub operacji oraz do poprawy ruchomości w stawach.

cena: 25 zł

PRĄDY NEMECA

cena: 25 zł

Impulsy powstające w tkankach pod wpływem interferencji wywierają działanie przeciwbólowe, pobudzają do skurczu mięśnie szkieletowe, wpływają na autonomiczny układ nerwowy zmniejszając napięcie nerwów współczulnych, powodują rozszerzenie naczyń krwionośnych, poprawę mikrokrążenia oraz poprawiają odżywienie tkanek.

cena: 25 zł

PRĄDY GALWANICZNE

cena: 25 zł

Jest to zabieg elektroleczniczy, w którym wykorzystuje się prąd stały. Zabieg powoduje zwiększenie ukrwienia, zwiększenie pobudliwości układu nerwowo- mięśniowego, zmniejszenie napięcia mięśni, zmniejszenie obrzęku, przyspieszenie procesu gojenia się ran, stymulację rozrostu kości i łagodzenie bólu, związane z działaniem anody na jony wodoru i potasu.

cena: 25 zł

MAGNETRONIK

cena: 25 zł

Leczenie zmiennym polem magnetycznym o niskiej częstotliwości przyspiesza gojenie, zrost kości, regenerację tkanek po urazach, poprawia ukrwienie, działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i uspokajająco. Usprawnia krążenie obwodowe.

cena: 25 zł

ULTRADŹWIĘKI

cena: 25 zł

Są to fale akustyczne o częstości wyższej niż zakres słyszalny. Mają działanie mechaniczne, cieplne i chemiczne. Działają przeciwbólowo, przekrwiennie, zmniejszają napięcie mięśni, hamują procesy zapalne. Szczególnie dobrze sprawdzają się w leczeniu entezopatii np. ostrogi piętowej.

cena: 25 zł

LASEROTERAPIA

cena: 25 zł

Działanie monochromatycznej spójnej wiązki światła o dużej gęstości energii dociera do tkanek głębiej położonych. Ma działanie regenerujące, przeciwbólowe, gojące, pobudza aktywność procesów utleniania tkankowego.

cena: 25 zł

FALA UDERZENIOWA

cena: 55 zł

Terapia przeciwbólowa przyspieszająca procesy regeneracji i sprawności ruchowej.

cena: 55 zł

ELEKTROSTYMULACJE

cena: 25 zł

INTERFERENCJE DWUPOLOWE

cena: 25 zł

Impulsy powstające w tkankach pod wpływem interferencji wywierają działanie przeciwbólowe, pobudzają do skurczu mięśnie szkieletowe, wpływają na autonomiczny układ nerwowy zmniejszając napięcie nerwów współczulnych, powodują rozszerzenie naczyń krwionośnych, poprawę mikrokrążenia oraz poprawiają odżywienie tkanek.

cena: 25 zł

SALUS

cena: 44 zł

Wysoko indukcyjny, głęboko penetrujący, pulsacyjny stymulator elektromagnetyczny SALUS-TALENT. Najczęstsze wskazania: schorzenia kręgosłupa,ostry/przewlekły ból odcinka krzyżowo-lędźwiowego (lumbago), rwa kulszowa (ischialgia), spondyloza (zmiany zwyrodnieniowe kręgów), uszkodzenie nerwów obwodowych, zwyrodnienie stawów, reumatoidalne zapalenie stawów, ból odcinka szyjnego.

cena: 44 zł

JONOFOREZA

cena: 25 zł

Efekt zabiegu zależy od rodzaju użytego leku, dodanego do prądu galwanicznego – może mieć działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne, rozluźniające mięśnie, leczenie osteoporozy miejscowej.

cena: 25 zł

FASONY SIARCZKOWE

cena: 27 zł

Zabieg polega na zanurzeniu kończyn górnych i dolnych w wodzie siarczkowej bez potrzeby wchodzenia do wanny. Działanie wody siarczkowej podczas stosowania fasonów siarczkowych jest takie jak podczas kąpieli w wannie. Stosowane w przypadku przeciwwskazań do pobierania kąpieli w wannie.

cena: 27 zł

KĄPIEL W ZAWIESINIE BOROWINOWEJ

cena: 38 zł

Wykorzystuje się tu chemiczne działanie borowiny, zawierającej w swoim składzie kwasy huminowe, humusowe, fulwokwasy, ciała estrogenne, białka, garbniki, zabieg przeprowadzany z ograniczeniem działania termicznego do 37º C. Kąpiele stosowane są w chorobie zwyrodnieniowej stawów, ZZSK, stanach pourazowych, schorzeniach ginekologicznych i układu moczowego.

cena: 38 zł

KĄPIEL KWASOWĘGLOWA

cena: 26 zł

Działanie chemiczne kąpieli kwasowęglowych związane jest z przenikaniem przez skórę dwutlenku węgla rozpuszczonego w wodzie kąpielowej. Zalecana przy nadciśnieniu tętniczym w I i II okresie, miażdżycy naczyń kończyn dolnych, angiopatii cukrzycowej, czynnościowych chorobach serca, nerwicach wegetatywnych.

cena: 26 zł

KĄPIEL SIARCZKOWA

cena: 28 zł

Kąpiel wannowa w roztworze wody siarczkowo-siarkowodorowej słonej. Wpływ kąpieli na organizm zaczyna się już od momentu kontaktu skóry z wodą poprzez łagodne złuszczanie naskórka, a następnie stymulację procesów odnowy. Działanie to wspomagają bakteriobójcze i grzybobójcze właściwości wody siarczkowej.

cena: 28 zł

KĄPIEL BOROWINOWA

cena: 32 zł

SUCHA KĄPIEL KWASOWĘGLOWA

cena: 25 zł

Kąpiel kwasowęglowa sucha (gazowa z dwutlenkiem węgla), podczas której wykorzystuje się tę samą substancję co przy mokrej kąpieli, ale bez użycia wody. Główne działanie kąpieli kwasowęglowych dotyczy wpływu na układ krążenia oraz receptory ciepła i zimna. Kąpiele kwasowęglowe suche opierają się na działaniu dwutlenku węgla rozpuszczonego w  powietrzu. Wchłaniany dwutlenek węgla przez skórę i drogi oddechowe skutecznie rozszerza naczynia krwionośne.

cena: 25 zł

INHALACJE (dod. koszt maseczki 23zł)

cena: 24 zł

Inhalacje  są świetnym sposobem na nawilżenie dróg oddechowych oraz oczyszczenie ich z wydzielin. Doskonale wspomagają leczenie chorób układu oddechowego, takich jak: katar czy kaszel.

cena: 24 zł

KONSULTACJA LEKARSKA

cena: 50 zł

O prawidłowy przebieg kuracji i bezpieczeństwo kuracjusza dbają nasi lekarze specjaliści, którzy na podstawie historii choroby pacjenta planują rodzaje i częstotliwość zabiegów, a także monitorują przebieg leczenia.

cena: 50 zł
Terapia Manualna

Terapia Manualna

FDM – FASCIAL DISTORTION MODEL

cena: 120 zł

Jedna z najskuteczniejszych metod leczenia bólu od bólów w obrębie kręgosłupa, stawów kończyn, twarzy, głowy, zmianach zwyrodnieniowych czy stanach pourazowych. Polega ona miedzy innymi na miejscowym rozmasowaniu tkanki, wyrównaniu odkształceń powięzi czy też na wciśnięciu w prawidłową anatomiczną lokalizację naderwanych struktur.

cena: 120 zł

MEDYCYNA ORTOPEDYCZNA WG CYRIAX’A

cena: 120 zł

Symptomy i objawy są interpretowane i skatalogowane w formie „wzorców klinicznych”. Różnicowanie można przeprowadzić przez szczegółowy wywiad i badanie funkcjonalne. Myśląc klinicznie wg. medycyny ortopedycznej wg Cyriax’a mamy doskonałe możliwości diagnostyki różnicowej.

cena: 120 zł

KINESIOLOGY TAPING

cena: 120 zł

Metoda polega na oklejeniu wybranej części ciała (mięśni lub stawów) specjalnym plastrem. Metoda ta ma doskonale zastosowanie w sporcie i rehabilitacji. Aplikacja plastra zmniejsza patologiczne napięcie mięśni, poprawia (ułatwia) ich funkcję, poprawie mikrokrążenie, aktywuje system limfatyczny zmniejszając obrzęki, wspiera funkcję stawów i zmniejsza ból.

cena: 120 zł
Masaże

Masaże

TRADYCYJNY MASAŻ TAJSKI

cena: 220 zł

Leczniczy masaż liczący już ponad 2500 lat, stanowi połączenie akupresury, Shiatsu, ajurwedy i jogi. Usuwa napięcia z mięśni i stawów jednocześnie wzmacniając je, w efekcie czego poprawia ich elastyczność i uwalnia od bólu. Pobudza układ krwionośny i limfatyczny.

cena: 220 zł

MASAŻ PODWODNY Z ALGAMI

cena: 58 zł

Głęboko nawilża, odżywia, wygładza i ujędrnia skórę. Odpręża mięśnie, redukuje napięcie nerwowe, relaksuje, wzmacnia ciało, usuwa toksyny z organizmu.

cena: 58 zł

MASAŻ PODWODNY AUTOMATYCZNY

cena: 38 zł

Masaż podwodny działa uspokajająco i relaksująco. Powoduje rozluźnienie mięśni, zmniejszenie ciśnienia tętniczego krwi i przekrwienie skóry poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz poprawia przemianę materii.

cena: 38 zł

REFLEKSOLOGIA STÓP

cena: 130 zł

Refleksologia to metoda leczniczego masażu stóp. Polega na stymulowaniu określonych punktów i stref odruchowych na stopach, odpowiadających poszczególnym narządom i układom ludzkiego ciała. Jest to niezwykle skuteczna forma terapii i relaksacji.

cena: 130 zł

MEDY- JET

cena: 35 zł

Jest to regenerujący suchy masaż mechaniczny całego ciała na łóżku wodnym. Powoduje korzystne zmiany w metabolizmie komórek mięśniowych, daje uczucie komfortu i relaksu.

cena: 35 zł

MASAŻ LOMI LOMI

cena: 270 zł

Masaż Lomi Lomi to tradycyjna hawajska metoda masażu. Wykonywany jest przy użyciu ciepłego olejku, rozprowadzanego bezpośrednio po skórze. Masażowi towarzyszy specjalnie dobrana muzyka, która zwiększa poczucie komfortu, skuteczność procesu i wprowadza miłą, harmonijną atmosferę.

cena: 270 zł

HINDUSKI MASAŻ GŁOWY SHIROABHYANGA

cena: 120 zł

Masaże ajurwedyjskie przywracają harmonijny przepływ energii, zapewniają głęboki relaks, eliminują stres i negatywne emocje, a także poprawiają samopoczucie. Masaż głowy obejmujący również szyję i kark uwzględnia te strefy, najbardziej wrażliwe i podatne na napięcia.

cena: 120 zł

MASAŻ ŚWIECĄ AROMATYCZNĄ

cena: 180 zł

Masaż relaksacyjny wykonywany przy pomocy specjalnej świecy, której wosk zamienia się w ciepły i zmysłowy olejek do masażu. Unikatowa formuła olejku ze świecy sprawia, że skóra po masażu staje się jedwabiście gładka, miękka i nawilżona. Działający na wszystkie zmysły i oferujący niepowtarzalne odczucia masaż doskonale relaksuje, a ciepło i unosząca się woń olejków dodaje energii i poprawia nastrój.

cena: 180 zł

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

cena: 170 zł

Masaż kamieniami całego ciała to ceremonia wellness zainspirowana technikami Wschodu. Masaż prowadzony jest przy pomocy kamieni bazaltowych z wykorzystaniem różnorodnych form ucisku i stymulacji temperaturowej. Gorące kamienie wzmagają obieg krwi oraz metabolizm komórkowy w obszarach zabiegu, rozluźniają mięśnie, łagodząc ból i zmniejszając stany zapalne.

cena: 170 zł

MASAŻ BAŃKAMI CHIŃSKIMI

czas: 30 minut
cena: 90 zł

Masaż ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. Jest bardzo skuteczny w walce z cellulitem. Działa więc kompleksowo nie tylko redukując rozmiar cellulitowych złogów, ale też jednocześnie poprawiając jakość skóry i położonych pod nią tkanek.

czas: 30 minut
cena: 90 zł

MASAŻ BAŃKAMI CHIŃSKIMI

czas: 60 minut
cena: 170 zł

Masaż ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. Jest bardzo skuteczny w walce z cellulitem. Działa więc kompleksowo nie tylko redukując rozmiar cellulitowych złogów, ale też jednocześnie poprawiając jakość skóry i położonych pod nią tkanek.

czas: 60 minut
cena: 170 zł

MASAŻ MALINOWY

czas: 30 minut
cena: 85 zł

Masaż relaksacyjny, który fantastycznie rozluźnia, działa pobudzająco i orzeźwiająco. Doskonale odżywia, regeneruje, zmiękcza i wygładza skórę. Opóźnia procesy starzenia, pomaga tkankom skórnym odzyskać lepszą sprężystość i blask. Wspiera właściwości ochronne skóry. Ekstrakt z malin nie tylko odświeża i łagodzi podrażnienia.

czas: 30 minut
cena: 85 zł

MASAŻ MALINOWY

czas: 60 minut
cena: 150 zł

Masaż relaksacyjny, który fantastycznie rozluźnia, działa pobudzająco i orzeźwiająco. Doskonale odżywia, regeneruje, zmiękcza i wygładza skórę. Opóźnia procesy starzenia, pomaga tkankom skórnym odzyskać lepszą sprężystość i blask. Wspiera właściwości ochronne skóry. Ekstrakt z malin nie tylko odświeża i łagodzi podrażnienia.

czas: 60 minut
cena: 150 zł

MASAŻ SPECJALNY

czas: 30 minut
cena: 90 zł

Masaż relaksacyjny, wykonujemy na różnego rodzaju olejkach i kremach zapachowych np. czekoladowym, cynamonowym, kawowym, kawiorowym, pomarańczowym. Olejki pieszczą ciało aksamitna konsystencją oraz koją zmysły niezwykle przyjemnymi nutami zapachowymi.

czas: 30 minut
cena: 90 zł

MASAŻ SPECJALNY

czas: 60 minut
cena: 170 zł

Masaż relaksacyjny, wykonujemy na różnego rodzaju olejkach i kremach zapachowych np. czekoladowym, cynamonowym, kawowym, kawiorowym, pomarańczowym. Olejki pieszczą ciało aksamitna konsystencją oraz koją zmysły niezwykle przyjemnymi nutami zapachowymi.

czas: 60 minut
cena: 170 zł

MASAŻ KLASYCZNY

czas: 15 minut
cena: 36 zł

Polega na stosowaniu różnych technik, takich jak: głaskanie, rozcieranie oraz ugniatanie, oklepywanie, roztrząsanie, wibracje i wstrząsanie w celu poprawienia miejscowego krążenia.

czas: 15 minut
cena: 36 zł

MASAŻ KLASYCZNY

czas: 60 minut
cena: 125 zł

Polega na stosowaniu różnych technik, takich jak: głaskanie, rozcieranie oraz ugniatanie, oklepywanie, roztrząsanie, wibracje i wstrząsanie w celu poprawienia miejscowego krążenia.

czas: 60 minut
cena: 125 zł

MASAŻ KLASYCZNY

czas: 30 minut
cena: 65 zł

Polega na stosowaniu różnych technik, takich jak: głaskanie, rozcieranie oraz ugniatanie, oklepywanie, roztrząsanie, wibracje i wstrząsanie w celu poprawienia miejscowego krążenia.

czas: 30 minut
cena: 65 zł
Zabiegi kosmetyczne na ciało

Zabiegi kosmetyczne na ciało

SPA BALNEO

cena: 180 zł

Zabieg przeznaczony dla każdego typu skóry, szczególnie dla skóry dojrzałej, suchej, skłonnej do cellulitu. Keratolityczne działanie wody siarczkowej przyspiesza odnowę i regenerację naskórka, borowina, zielona glinka i ekstrakt z bluszczu pobudzają mikrokrążenie i cyrkulację krwi, ujędrniają skórę oraz działają antycellulitowo. Skóra po zabiegu nabiera zdrowego kolorytu i blasku, staje się idealnie gładka, sprężysta i elastyczna.

cena: 180 zł

BALNEO SOFT

cena: 110 zł

Zabieg odnawiająco-antycellulitowy – lekki peeling żelowy oraz nawilżanie balsamem biosiarczkowym. Odświeża i nawilża skórę, pozostawiając ją gładką i sprężystą. Zwiększa dotlenienie skóry i pobudza metabolizm.

cena: 110 zł

BABOR ENERGIZING LIME MANDARYN

cena: 280 zł

Pobudzający energię, dodający witalności zabieg na ciało na bazie limonki, mandarynki, jaśminu, białego piżma, komórek macierzystych z szampańskiej gruszki. Działa odżywczo i nawilżająco na każdy rodzaj skóry.

cena: 280 zł

MALINOWY SORBET

cena: 120 zł

Malinowy eko peeling odżywczo-ujędrniający z suszonymi malinami oraz odżywienie malinowym eko masłem. Zabieg wspomaga regenerację naskórka, nadając skórze świeży wygląd. Silnie, długotrwale nawilża oraz odżywia i wygładza skórę. Dzięki aromatycznemu zapachowi leśnych malin i jeżyn doskonale relaksuje.

cena: 120 zł

MALINOWY PEELING

cena: 70 zł

Peeling złuszcza martwy naskórek, wygładza i głęboko oczyszcza dzięki kawałkom suszonych pestek malin. Balneokosmetyk z najsilniejszą na świecie leczniczą wodą siarczkową, olejem arganowym i avocado, wyciągiem z alg i masłem Shea. Wspomaga regeneracje naskórka, nadając skórze świeży wygląd. Intensywnie nawilża i odżywia skórę, zabezpiecza przed wysuszeniem i złuszczaniem się oraz zapewnia skórze gładkość i miękkość, wspomaga procesy naturalnej regeneracji naskórka.

cena: 70 zł

MASKA + BALSAM BIO

cena: 120 zł

Zabieg przywraca skórze zdrowy, naturalny wygląd. Pozostawia skórę gładką i miękką w dotyku. Wspomaga naturalne procesy odnowy naskórka, zmniejsza widoczność blizn i rozstępów. Wspomaga odbudowę naturalnej bariery ochronnej skóry. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom pielęgnacyjnym łagodzi różnego rodzaju podrażnienia skóry. Zapewnia intensywne i długotrwałe nawilżenie skóry, doskonale odżywia i regeneruje.

cena: 120 zł

MASKA + MASŁO EKO

cena: 120 zł

Intensywnie nawilża i odżywia skórę, zabezpiecza przed wysuszeniem i złuszczaniem się oraz zapewnia skórze gładkość i miękkość, wspomaga procesy naturalnej regeneracji naskórka. Dzięki dużej zawartości masła Shea, oleju avocado i macadamia łagodzi i delikatnie natłuszcza. Lecznicza woda siarczkowa, wyciągi z alg i olej arganowy ujędrniają i uelastyczniają skórę.

cena: 120 zł

FIRMING ALGAE PACK

cena: 290 zł

Zabieg na bazie alg silnie ujędrniający i liftingujący na całe ciało. Intensywnie nawilża i odżywia suchą i zmęczoną skórę, pobudza przemianę materii, wspomaga odnowę skóry, przywraca skórze elastyczność oraz wspomaga modelowanie sylwetki.

cena: 290 zł

BALNEO BACK

cena: 160 zł

MALINOWE BODY WELLNESS

cena: 220 zł

Przywracający siły witalne zabieg na bazie Balneokosmetyków z serii Eko Wellness&Spa. Przeznaczony jest dla każdego typu skóry, szczególnie dla skóry zmęczonej, suchej, pozbawionej jędrności i elastyczności. Energetyzujący aromat kompozycji leśnych malin i jeżyn przenosi w niezapomnianą podróż ku piękniejszej i młodszej skórze.

cena: 220 zł

OKŁADY Z BŁOTA Z MORZA MARTWEGO

cena: 120 zł

Czarne błoto wnika w pory skóry, głębokoje oczyszczając. Zabieg ma działanie dotleniające i odżywiające dla skóry, usuwa drobne zmarszczki, rozmiękczna blizny, zmniejsza napięcie mięśni, wspomaga odhudzanie.
 

cena: 120 zł

OKŁADY Z GLINEK KOSMETYCZNYCH

cena: 140 zł

Glinki pomagają usunąć nadmiar sebum i wspierają procesy metaboliczne zachodzące w skórze. Ze względu na ładunek ujemny przyciągają do siebie obecne w substancjach toksycznych ładunki dodatnie. Dzięki temu również biorą udział w wyrównywaniu pH skóry, przywracając jej odpowiedni odczyn.

Glinki kosmetyczne zawierają znaczne ilości krzemu, magnezu, potasu, żelaza oraz wapnia. Znajdziemy w nich również cynk, miedź, selen i fosfor.

cena: 140 zł
Zabiegi kosmetyczne na twarz

Zabiegi kosmetyczne na twarz

BALNEOPIELĘGNACJA NA TWARZ

cena: 150 zł

Tę niezwykłą kompozycję stworzyliśmy dla Ciebie, czerpiąc z niezwykłej mocy natury inspirując się nią. Specjalnie opracowana receptura kosmetyków na bazie najsilniejszej na świecie leczniczej wody siarczkowej, borowiny, oczaru, białej glinki, ekstraktu z kory wierzby skutecznie usuwa niedoskonałości cery i zapobiega ich ponownemu powstawaniu.

cena: 150 zł

CALMING SENSITIVE ANTI COUPEROSE

cena: 270 zł

Pielęgnacja skóry wrażliwej i naczyniowej. Pielęgnacja cery wrażliwej ze skłonnością do couperose. Skutecznie redukuje zaczerwienienia, zapewniając cerze delikatny wygląd i jednolity koloryt.

cena: 270 zł

DETOXIFYING VITAMIN TREATMENT

cena: 300 zł

Intensywna detoksykacja i regeneracja skóry nadwyrężonej działaniem negatywnych czynników zewnętrznych.

cena: 300 zł

MIMICAL CONTROL

cena: 290 zł

Zabieg liftingujący i wygładzający zmarszczki mimiczne. Likwiduje mikronapięcia w skórze, wygładza zmarszczki mimiczne, dodatkowo dzięki zastosowaniu koenzymu Q10 dostarcza skórze intensywnej dawki energii.

cena: 290 zł

PEELING TWARZY + DEMAKIJAŻ

cena: 40 zł

Oczyszczanie skóry twarzy za pomocą indywidualnie dobranych kosmetyków.

cena: 40 zł

PEELING ENZYMATYCZNY

cena: 35 zł

Delikatne złuszczanie naskórka za pomocą peelingu zawierającego enzymy roślinne.

cena: 35 zł

TRIPLE BOOSTER

cena: 330 zł

Pielęgnacja silnie stymulująca procesy odbudowy skóry przeznaczona do cery nadwrażliwej, zmęczonej, wymagającej regeneracji.

cena: 330 zł

PURE SELECT TRITMENT

cena: 290 zł

Zabieg anti-age dla cery skłonnej do zanieczyszczeń. Optymalna pielęgnacja skóry z pierwszymi oznakami starzenia, skłonnej do zanieczyszczeń, błyszczenia, nadmiernego wydzielania sebum. Redukuje zmarszczki, nawilża, uelastycznia i ujędrnia, modeluje owal twarzy jednocześnie matując i przeciwdziałając powstawaniu zanieczyszczeń.

cena: 290 zł

ZŁOTO MAROKA

cena: 270 zł

Ujędrnienie i ochrona. Zabieg ujędrniający i poprawiający elastyczność skóry z drogocennym olejem arganowym. Wzmacnia sieć włókien kolagenowych, intensywnie odżywia i nawilża naskórek oraz chroni włókna kolagenowe przed zniszczeniem.

cena: 270 zł

BABOR BLUE LAGUNE

cena: 360 zł

Morska pielęgnacja ujędrniająca twarz. Intensywna kuracja Crash Kur polegająca na dostarczeniu skórze dziennej dawki substancji aktywnych w postaci kilku ampułek.

cena: 360 zł

COMPLEX C

cena: 280 zł

Odmłodzenie i rewitalizacja. Witaminowy zabieg przeznaczony dla skóry zmęczonej i nadwyrężonej codziennym stresem. Zabieg dostarcza skórze wartościowych witamin C,A,E B5 oraz wspiera procesy odnowy skóry. Skóra staje się świeża i elastyczna.

cena: 280 zł

COLLAGEN BIOMATRIX

cena: 250 zł

Zabieg dla każdego rodzaju cery, koi, wygładza, rozświetla i ujędrnia. Dzięki masce w formie płatu kolagenowego, włókna kolagenowe zostają wzmocnione a zmarszczki spłycone.

cena: 250 zł

COLLAGEN BOOSTER TREATMENT

cena: 390 zł

Bezpieczna alternatywa obstrzykiwania kolagenem. Intensywna pielęgnacja skóry zmęczonej i pozbawionej elastyczności ze specjalnym masażem stymulującym tkankę łączną. Natychmiastowy efekt ujędrniający.

cena: 390 zł

MASKA ALGOWA

cena: 90 zł

Maska algowa dzięki dużej zawartości minerałów pochodzących z alg doskonale pielęgnuje skórę oraz chroni przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi. Rodzaj maski jest indywidualnie dobierany do potrzeb skóry.

cena: 90 zł

COMPLEX C Z MASKĄ ALGOWĄ

cena: 310 zł

Odmłodzenie i rewitalizacja. Witaminowy zabieg przeznaczony dla skóry zmęczonej i nadwyrężonej codziennym stresem. Zabieg dostarcza skórze wartościowych witamin C,A,E B5 oraz wspiera procesy odnowy skóry. Skóra staje się świeża i elastyczna.

cena: 310 zł

MASKA KREMOWA

cena: 70 zł

Maski kosmetyczne służą do intensywnego oczyszczania skóry (nasilają wydalanie potu, rozpulchniają warstwę rogową ), poprawiają ukrwienie i koloryt, łagodzą podrażnienia, zwężają rozszerzone pory, przygotowują skórę do wnikania substancji czynnych oraz poprawiają ich przenikanie wgłąb skóry (działanie okluzyjne) i wiele innych. Mogą wykazywać działanie przeciwzapalne, pobudzające, ściągające, wysuszające, rozpulchniające, nawilżające, rozgrzewające. Oczywiście maski zawsze dobieramy do indywidualnych potrzeb skóry.

Maski dostarczają naszej skórze więcej składników regenerujących i bogatych w wodę niż kremy, ponadto silniej regenerują skórę i wygładzają zmarszczki. Po zastosowaniu maski skóra staje się jaśniejsza, wygładzona i optycznie młodziej wygląda.

 

cena: 70 zł

AMPUŁKA

cena: 40 zł

Ogromną zaletą ampułek jest przede wszystkim wysoka zawartość składników aktywnych zamkniętych w sterylnych opakowaniach. Tak zamknięty preparat jest niezwykle aktywny, nie traci swojej mocy, dzięki czemu zachowuje wysoką efektywność podczas aplikacji na skórę.

cena: 40 zł

MASAŻ TWARZY Z AMPUŁKĄ

cena: 140 zł

Masaż twarzy + ampułka

cena: 140 zł
Kąpiele kosmetyczne i inne zabiegi kosmetyczne

Kąpiele kosmetyczne i inne zabiegi kosmetyczne

MANICURE

cena: 80 zł

Zabieg kosmetyczny, polegający na  wyrównywaniu skórek i pielęgnowaniu płytki paznokci.

cena: 80 zł

MANICURE Z MALOWANIEM

cena: 100 zł

Zabieg kosmetyczny, polegający na  wyrównywaniu skórek i pielęgnowaniu płytki paznokci  oraz z malowanie paznokci.

cena: 100 zł

MALOWANIE PAZNOKCI

cena: 35 zł

JEDWABISTE DŁONIE

cena: 100 zł

Zabieg regenerująco odżywczy, przeciwdziałający starzeniu się skóry z jedwabiem i perłą. Organique.

cena: 100 zł

PARAFINA NA DŁONIE

cena: 70 zł

Parafina ma liczne właściwości zdrowotne - poprawia krążenie krwi, ogrzewa i rozluźnia mięśnie oraz koi bolące stawy. Poza tym wygładza naskórek i sprawia, że skóra jest elastyczna.

cena: 70 zł

MALINOWE EKO SPA DLA DŁONI

cena: 75 zł

Dłonie są naszą wizytówką dlatego warto zadbać o ich nienaganny wygląd. Cukrowy peeling delikatnie złuszcza naskórek, nadając dłoniom jedwabistą gładkość. Substancje czynne zawarte w masce, mocno regenerują skórę dłoni, zaopatrując ją w wartościowe lipidy. Krem sprawia, że skóra rąk jest idealnie nawilżona i odżywiona.

cena: 75 zł

KĄPIEL KLEOPATRY

cena: 76 zł

Odżywia, wygładza i ujędrnia skórę całego ciała, nadając jej rozświetlający blask i niezwykłą delikatność. Aby atmosfera kąpieli odpowiadała realiom starożytności, należy rozkoszować się smakiem malibu z mlekiem.

cena: 76 zł

KĄPIEL W CZERWONYM WINIE

cena: 76 zł

Wino-terapia przeznaczona jest dla osób w każdym wieku: zestresowanych, odchudzających się, walczących z cellulitem, dla kobiet i mężczyzn. To niezwykła pielęgnacja o działaniu oczyszczającym i wygładzającym skórę. Dla wzmocnienia efektu odżywienia można rozkoszować się kiścią winogron przy kieliszku wina.

cena: 76 zł

BIOSIARCZKOWA MASKA NA CIAŁO

cena: 30 zł

Zabieg przeznaczony dla każdej skóry, szczególnie dojrzałej, suchej, skłonnej do cellulitu. Keratolityczne działanie wody siarczkowej przyspiesza odnowę i regenerację naskórka, borowina, zielona glinka i ekstrakt z bluszczu pobudzają mikrokrążenie i cyrkulację krwi, ujędrniają skórę oraz działają antycellulitowo. (Zabieg w wannie)

cena: 30 zł

KĄPIEL KOSMETYCZNA

cena: 32 zł

Kąpiele SPA kosmetyczne odbywają się poprzez zanurzenie w wannie z ciepłą wodą z dodatkiem soli mineralnych. Kąpiele wpływają na poprawę mikrokrążenia, mają właściwości nawilżające, wygładzające i odżywcze.

cena: 32 zł

USUNIĘCIE HYBRYD

cena: 35 zł

HENNA KOMPLET

cena: 50 zł

Koloryzacja brwi i rzęs + regulacja brwi.

cena: 50 zł

HENNA BRWI/RZĘSY + REGULACJA

cena: 40 zł

Koloryzacja brwi lub  rzęs + regulacja brwi.

cena: 40 zł

REGULACJA BRWI

cena: 25 zł

ul. Partyzantów 18A
28-131 Solec - Zdrój , Polska

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, Serwis wykorzystuje pliki cookies zapisywane w pamięci przeglądarki. Szczegółowe informacje na temat celu ich używania oraz możliwość zmian ustawień plików cookies znajdują się w Polityce prywatności.
Klikając AKCEPTUJĘ, wyrażasz zgodę na korzystanie z technologii takich jak cookies i na przetwarzanie przez Malinowe Hotele Sp. z o.o., Leśna 7, 28-131, Solec-Zdrój Twoich danych osobowych zbieranych w Internecie, takich jak adresy IP i identyfikatory plików cookie, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności). Zmiany ustawień plików cookies możesz dokonać w ustawieniach.

Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności
Pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony

Pliki cookies niezbędne do działania usług dostępnych na stronie internetowej, umożliwiające przeglądanie ofert, dokonywanie rezerwacji, wspierające mechanizmy bezpieczeństwa m.in: uwierzytelnianie użytkowników i wykrywanie nadużyć.

Pliki cookies analityczne

Pliki cookies umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania przez użytkownika ze strony internetowej w celu optymalizacji jej funkcjonowania, oraz dostosowania do oczekiwań użytkownika,

Pliki cookies marketingowe

Pliki cookies umożliwiające wyświetlanie użytkownikowi treści marketingowych dostosowanych do jego preferencji, oraz kierowanie do niego powiadomień o ofertach marketingowych odpowiadających jego zainteresowaniom, obejmujących informacje dotyczące produktów i usług administratora strony i podmiotów trzecich.

Twoje preferencje nie zostały jeszcze zapisane